KONST / Litografier / Färglitografi 14632110
nr 1463 2110
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 71/250, tupp. Färglitografi. Bladets mått: 80x60cm, yttermått inklusive ram: 85x66cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:16:29
15/4 01:09:42
300 kr
25/4 20:11:29
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin